Yüz Temizleme Cihazı Fuşya


Yüz Temizleme Cihazı Fuşya olarak satışa sunduğumuz ürünümüz Foreo Luna Mini 2 olarak bilinmekte olup, tamamen kişiye özel temizleme deneyimi sunan bir tsonic yüz fırçasıdır.

T-Sonic titreşimler  ve hijyenik silikon temas noktaları sayesinde  cildinizi tahriş etmeyecek ,makyaj kalıntılarını ve ölü deri hücrelerini ortadan kaldıracak bir etkiye sahiptir. Ayrıca kiri ve yağı fark edilebilir düzeyde temizleme imkanı sunar.

Yüz temizleme cihazı Foreo Luna Mini2′ yi günde 2 defa kullanmak suretiyle berrak,temiz ve ferah bir yüz’e sahip olacaksınız.

Devrim niteliğindeki Luna Mini 2 elektrikli yüz fırçası cilt üzerinde son derece nazik kalarak lekeye neden olan kirleri ortadan kaldırır temiz ve eşit ton görünümlü bir cilt için tek gereken günde iki kez 1 dakika boyunca uygulamak.

Sekiz tane yoğunluk seviyesi olan Foreo Luna Mini2 yumuşak silikondan imal edilmiştir.

Yüz Temizleme Cihazı Fuşya, Yüz Temizleme Cihazı, Foreo Luna Mini 2, Foreo Luna Mini, Foreo Luna, Yüz Temizleme Cihazı modelleri, Yüz Temizleme Cihazı fiyatları, Yüz Temizleme Cihazı çeşitleri, ucuz Yüz Temizleme Cihazı ve Yüz bakım ürünleri ile ilgili aradığınız her şey ve daha fazlası için www.eminonucarsipazar.com size bir tık kadar yakın.