Su Geçirmez Kamp Çadırı

Su Geçirmez kamp çadırımız 10 kişilik olup, kurulumu çok kolaydır. Artık Yaz tatilinizde bu ürün sayesinde konaklama ihtiyacınız olmayacak. “Her yıl gittiğim monoton pansiyon ve pahalı otellerden sıkıldım.” dediğinizi duyar gibi oluyoruz,işte bu ürün sizin için bulunmaz bir fırsat.

10 kişilik su geçirmez kamp çadırımız yer kaplamaz, taşıma çantası ile arabanızda, bisikletinizde veya sırt çantanızda bile taşıyabilirsiniz.

Su geçirmez kamp çadırı ürünümüz yıllardan beri doğa tutkunlarının vazgeçilmezi olarak avcılar, dağcılar, izciler ve gençlik festival takipçilerinin vazgeçilmezi olmuştur.

Su geçirmez kamp çadırı kolay kurulumu sayesinde günümüzde daha çok  piknik yapmak için tercih edilmektedir.

Su geçirmez kamp çadırı sayesinde bunaltıcı yaz gecelerinde terlemeden rahat bir uyku uyuyabilir ve cibinliği sayesinde sivrisineklerden korunabilirsiniz.

Çadırın kurulumu ve kullanımı oldukça kolaydır şöyle ki; 5 dakika gibi kısa bir zamanda çadırı kurabilir ve 5 dakikada toplayabilirsiniz. Otomatik kamp çadırlarına göre kurulumu biraz daha uzun sürse de otomatik çadırlardan maliyet olarak daha avantajlı ve daha az yer kaplar. Tavanı polyester su geçirmez kumaştan, tabanı oxford su geçirmez kumaştan imal edilmiştir. Çıtaları 7mm esnek fiberglass çubuklardan yapılmıştır.

Su Geçirmez Kamp Çadırı, uzun yol seyahatlerinizde mutlaka arabanızda bülundurmanız gereken bir kamp ürünüdür. Bu çadır sayesinde istediğiniz yerde mola vererek doğanın keyfini çıkarabilecek, böylelikle seyahatleriniz sıkıcı olmaktan çıkacak tam tersine ğlenceli bir hal alacaktır.

Ürünün Özellikleri

Taşıma çantalı, Tabanı ve tavanı su geçirmez,kurulumu kolay, sivrisinek önleyici cibinliği ve açılır kapanır penceresi var, ölçüleri 270*270*170

Ürün Paket Sunumu

Taşıma çantası, branda, sabitleme kazukları ve Fiberoptik çubuklar

Su Geçirmez Kamp Çadırı, kamp çadırı, çadır, konaklama çadırı, kamp malzemeleri, kamp eşyaları, kolay kurulumlu kamp çadırı, piknik çadırı, ucuz kamp çadırı, ile ilgili www.eminonucarsipazar.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.