Sivilce Temizleme Cihazı

Akne Sivilce Temizleme Cihazı, yüz ve bütün vücudunuzdaki siyah nokta ve yağ bezelerini temizlemek için tasarlanmış olup,beğenilerinize sunulmaktadır.
Comedo Şarjlı Akne Temizleme Cihazı 4 farklı başlığı ile farklı kademelerde temizleme imkanı sunmaktadır.
Vakumlu temizleme özelliği sayesinde vücudunuzdaki sivilceleri kolaylıkla temizleme imkanı sunar ve ferah bir cilde sahip olabilirsiniz.
4 farklı başlığı ile tam bir yüz bakımı gerçekleştirir. Artık yüzünüz hem pürüzsüz hem de bebeksi bir görünüme kavuşacak.

Ürünü kullanırken dikkat edilmesi gereken hususlar:

En iyi sonucu almak için, ürünü duş, banyo ya da yüzünüzü yıkayıp kuruladıktan sonra kullanmaya özen gösteriniz.Vakumlu başlığı her noktaya en fazla 10 saniye uygulamaya özen gösteriniz. Enfeksiyonlu, iltihaplı veya döküntülü bölgelere kullanmayın. Cihazı temizlemek için başlıkları suda yıkayınız. Bir fırça ile kirleri temizleyiniz ve pamuklu bez ya da kağıt havlu ile kurulayınız.Vakum başlığını yüzünüzdeki sivilce ve siyah noktalar için kullanınız.

Paket içeriği:

1 tane akne siyah nokta temizleme cihazı

4 tane başlık seti

1 tane sünger seti

1 tane şarj kablosu

Akne Sivilce Temizleme Cihazı, Akne Temizleme, Sivilce Temizleme, Vakumlu Akne Temizleme, Vakumlu Sivilce Temizleme, Sivilce Temizleme modelleri, Sivilce Temizleme çeşitleri, ucuz ve kaliteli sivilce temizlemek için aradığınız her şey ve daha fazlası için  www.eminonucarsipazar.com size sadece bir tık uzaklıkta!