Pilli Duman Dedektörü

Pilli duman dedektörü olarak satışa sunduğumuz ürünümüz Micron MN 110 duman dedektörü modelidir.

Pilli Duman Dedektörü Ürün Özellikleri;

Pilli duman dedektörü alarm sinyali 85 desibel

Kablosuz kesintisiz denetim sağlar,

Test düğmesi Var,

Pil azaldığında uyarıcı gösterge mevcut,

Pilli duman dedektörü plastik hammadde’den imal edilmiştir.

Pilli duman dedektörü gaz kontrol amaçlı kullanılmaz, yalnızca duman sinyali verir.

Pilli duman dedektörü 9V pil ile çalışmakta olup, pil ürünle birlikte hediye olarak gönderilecektir.

Pilli duman dedektörü kurulumu;

Öncelikle cihazı yerleştireceğiniz yeri seçmelisiniz, daha sonra cihazın altındaki montaj plakası çıkarılır ve iki delikten kalem yardımıyla matkapla delinecek yerler işaretlenir, açılan deliklere dübel yerleştirilerek vidalama yapılır. Daha sonra dedektör yapılan montaj plakasının üzerine oturtulur ve saat yönünde döndürülür.

Pilli Duman Dedektörü Nasıl Çalışır?

Dedektör kurulduğunda üzerindeki LED dakikada bir yanmak süretiyle normal olarak çalıştığını belirtir. Yanma zerreciklerini algıladığında kuvvetli bir alarm sesi ile çalışmaya başlar ve yanma azaldıkça alarm susar. Yemek dumanı veya zararlı olmayan bir duman algılandığında çalışırsa test düğmesine 1 defa basılmak suretiyle cihaz 10 dakika susturulabilir, eğer 10 dakika içerisinde duman miktarında artış olursa cihaz tekrar alarm verir, duman miktarında bir artış olmadığı takdirde 10 dakika sonunda cihaz normal çalışmasına devam eder.

Pilli duman dedektörü, duman dedektörü, pilli dedektör, yangın alarm, yangın dedektörü, yangın uyarıcı, duman uyarıcı, dedektör çeşitleri, ucuz duman dedektörü, yangın dedektör modelleri, ile ilgili www.eminonucarsipazar.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.