Otomatik Sigara Sarma Makinesi

Otomatik Sigara Sarma Makinesi olarak satışa sunduğumuz ürünümüz Gerui Elektrikli Otomatik Sigara Sarma Makinesi modelidir.

Otomatik Sigara Sarma Makinesi 220 Watt (volt) elektrik ile çalışmakta olup, bu sene Türkiye’ye gelen farklı bir modeldir.

Otomatik Sigara Sarma Makinesi’ ni farklı kılan en önemli özellik elektrik tüketimi’nin bir Ampul’den bile daha az olmasıdır.

Otomatik Sigara Sarma Makinesi 1 dakikada Min. 5 adet sigara sarabilmektedir, saat olarak orantıya baktığınızda saatte 300 adet sigaraya denk gelmektedir ki! Bu ürünü cazip yapan diğer önemli özelliktir.

Otomatik Sigara Sarma Makinesi ile gevşek veya sık sarma imkanı bulunmaktadır.

Otomatik Sigara Sarma Makinesi’ ni kullanmadığınız zamanlarda onu bir kenarda  kutusunda rahatlıkla saklayabilirsiniz, 350 Gr. ağırlığında olup, hacimsizdir.

Otomatik Sigara Sarma Makinesi kaliteli malzemeden imal edilmiş çelik bir ürün olup, makineye  dokunduğunuzda bu durumu kolaylıkla fark edebilirsiniz.

Otomatik Sigara Sarma Makinesi Ebatları;

19cm x 8.4cm x 4.2cm, 350Gr ağırlık.

Otomatik Sigara Sarma Makinesi, Gerui Elektrikli Otomatik Sigara Sarma Makinesi, Sigara Sarma, Sigara Sarma Makinesi, Tütün Sarma, Tütün Sarma Makinesi, Hızlı Sarma, Tütün Sarma Makinesi Çeşitleri, Ucuz Tütün Sarma, ile ilgili www.eminonucarsipazar.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.