Elektrikli İpli Tüy Alma Cihazı,İpli Epilasyon Aleti


Elektrikli İpli Tüy Alma Cihazı, İpli Epilasyon Aleti ürünümüz Browns INSUA Elektrikli İpli Tüy Alma Makinesi olarak bilinmekte olup, Elektrikli İpli Tüy Alma Cihazı,İpli Epilasyon Aleti tüm vücut İçin kullanabileceğiniz ideal bir üründür.

Elektrikli İpli Tüy Alma Cihazı,İpli Epilasyon Aleti kimyasal madde içermediğinden cilde hiçbir yan etkisi yoktur.
Vücudunuz ve yüzünüz için en ideal epilasyon aleti olan ürünümüzün kullanımı da kolaydır.Elektrikli İpli Tüy Alma Cihazı,İpli Epilasyon Aleti cihaz üzerindeki ışıklandırma sistemi sayesinde ayrıntılı temizleme sağlar.

Elektrikli İpli Tüy Alma Cihazı,İpli Epilasyon Aleti aleti ürünümüzü Erkekler de elmacık kemikleri üzerindeki tüyleri temizlemek için rahatlıkla kullanabilir.

Elektrikli İpli Tüy Alma Cihazı,İpli Epilasyon Aleti Nasıl Kullanılır?
Pamuk ipliğini ilgili yerlerine takıp vidaları sıkıştırıyoruz, uygulanacak bölgeye pudrayı sürüyoruz ve cildin kuru olduğundan emin olduktan sonra, tüy alma işlemine başlayabilirsiniz.

Pakette Neler Var?
Pamuk ipliği var,
Pudra var,
Şarj Adaptörü var,
Kullanma Klavuzu var.

Elektrikli İpli Tüy Alma Cihazı, İpli Epilasyon Aleti, Epilasyon Aleti, Epilasyon Cihazı, Epilatör, ucuz ve kaliteli epilasyon aleti modelleri ile ilgili aradığınız her şey ve daha fazlası için www.eminonucarsipazar.com size bir tık uzaklıkta!