Güvenlik Kameralı Kol Saati

Güvenlik Kameralı Kol Saati olarak satışa sunduğumuz saat gece görüşlü olup, içerisinde gizlenmiş kamera bulunmaktadır.

Güvenlik Kameralı Kol Saati dış görüntüsü itibariyle her ne kadar bir kol saati görünümünde olsa da bu cihaz, hem görüntü kaydı yapan bir kamera, hem bir fotoğraf makinesi, hem bir ses kayıt cihazı işlevi gören çok amaçlı bir kayıt cihazıdır.

Güvenlik Kameralı Kol Saati sıradan bir kol saati görünümünde olup, bu cihazla ses ve görüntüyü asla kimseye fark ettirmeden ve fark edilmeden kolaylıkla kayda alabilmenizi sağlar.

Güvenlik Kameralı Kol Saati güvenlik amaçlı kişinin üzerinde taşıyabileceği en profesyonel cihaz olmakla ispat gerektiren durumların tespitinde mükemmel bir üründür.

Güvenlik Kameralı spor  Kol Saati su geçirmez özellikte olup, saat olarak da kullanılmaktadır.

16 GB Dahili Hafızası ve asgari 2 saat kesintisiz kayıt yapma özelliği ile spor kol saati birçok ihtiyacınızı aynı anda gidermektedir.

Güvenlik Kameralı Kol Saati, Kameralı Kol Saati, Kol Saati, Gizli Kamera, Kamera, Saat Gizli Kamera, Gizli Kamera Çeşitleri, Gizli Kamera Modelleri, Gece Görüşlü Gizli Kamera, Gece Görüşlü Kol Saati, Ucuz Gizli Kamera, ile ilgili www.eminonucarsipazar.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.