Dinleme Cihazı

Dinleme cihazımız bir üçlü priz görünümünde olup, bu cihaz ile uzaktan mesafe sınırı olmadan cihazın bulunduğu ortamı 7/24 dinleme ve ses kaydını yapabilme yapabilirsiniz.

Dinleme cihazı sim kart ile çalışmakta olup, prize herhangi bir operatörden alacağınız sim kartı takabilirsiniz.

Dinleme cihazı priz olarak kullanılacağı için şarj bitme sorunu yaşamadan 7/24 dinleme yapabilirsiniz.

Dinleme cihazı çift mikrofonu sayesinde 50 metrekare alandaki konuşma seslerini çok net bir şekilde karşınızdaki ile telefonla konuşur gibi duyabilirsiniz.

Dinleme cihazında ses sensörü bulunmakta olup, dilerseniz bu ses sensörünü aktif ederek cihazın sesi algıladığında telefonunuzu aramasını sağlayabilir, dilerseniz ses sensörünü kapatıp, yalnızca siz cihazı aradığınızda dinleme yapabilirsiniz. Cihaz herhangi bir ses, titreşim veya ışık yaymadığı için gelen ya da giden arama kimse tarafından anlaşılmaz.

Priz Dinleme Cihazı Teknik Özellikler;

  • Gsm tabanlı olup, sim kart ile çalışır
  • Dinlemek için mesafe sınırı yoktur
  • Priz olarak da kullanıldığı için şarj etmeye gerek yoktur.
  • Işık, ses ve titreşim gibi arama belirtisi kesinlikle göstermez
  • Ses sensörü ve geri arama özelliği var.

Cihazın Kullanımı:

Cihazın kullanımı son derece kolay olup, cep telefonunuzdan cihaza takılı olan hattı aramanız ile dinleme sağlayabilirsiniz.

Ayrıca ses sensörü özelliğini aktif etmek için yine cep telefonunuzun SMS bölümünden ilgili hatta 1111 şeklinde mesaj atarak bu özelliği aktif edebilir ve böylece cihaz ses algıladığında cep telefonunuzu otomatik arayacaktır.