Çift Yönlü Araç Kamerası

Çift Yönlü Araç Kamerası Kingboss Vehicle Blackbox Dvr 1080P araç içi ayna kamerası bir araç kamerasından beklenilen bütün özellikleri sunmaktadır. Full Hd görüntü kaliteli ön kamerası yolu kaydederken, yine HD çözünürlüklü arka kamera da ister arabanın içini, isterseniz park kamerası olarak kullanmak mümkündür.Park kamerası sayesinde aracınızı profesyonel bir sürücü gibi rahatlıkla park edebileceksiniz.

Çift Yönlü Araç Kamerası Gece görüş özelliği ve hareket sensörü sayesinde siz arabanızda olmasanız bile arabanızın etrafındaki bir hareket algılandığında kamera otomotik olarak kayıt yapmaya başlar.

Çift Yönlü Araç Kamerası Kingboss Vehicle gece görüş özelliği sayesinde ışığın az olduğu ortamlarda bile net görüntü elde etmenizi sağlar.

Çift Yönlü Araç Kamerası, Araç içi Kamera, Park Kamerası, Oto Kamera, Oto Aksesuar, Kamera, Çift Yönlü Araç Kamerası, Çift Yönlü Kamera, Araba Kamerası, Kaliteli Kamera, Ucuz Kamera, Kamera Modelleri, Kamera Çeşitleri, ile ilgili aradığınızdan daha fazlasını www.eminonucarsipazar.com web adresimizde bulabilirsiniz.