Bluetoothlu Kablosuz Kulaklık

Bluetoothlu Kablosuz Kulaklık olarak satışını yaptığımız ürünümüz bütün bluetooth’lu telefonlara uyumlu şarjlı TWS İ7S modelidir.

Bluetoothlu Kablosuz Kulaklık olarak stoğumuzda beyaz ve siyah renk seçenekleri mevcut olup, renk tercihiniz için mesaj iletebilirsiniz.

Bluetoothlu Kablosuz Kulaklık çift kulaklıklı olup, tek tarafı ya da ikisini aynı anda çalıştırma özelliği bulunmaktadır.

Bluetoothlu Kablosuz Kulaklık tam şarjla kullanım süresi 90-100 dakika aralığındadır.

Bluetoothlu Kablosuz Kulaklık beraberinde göndereceğimiz şarj üniteli kutusuyla şarj edilmektedir.

Bluetoothlu Kablosuz Kulaklık şarj kutusu tek seferde 3 kere şarj etme imkanı sunmaktadır.

Bluetoothlu Kablosuz Kulaklık Ürün Özellikleri;

Trafikte, yürüyüş yaparken veya egzersiz yaparken aynı zamanda müzik dinleyip aynı zamanda çağrılarınızı yanıtlama imkanı sunan benzersiz bir üründür.

12 metre uzaklığa kadar çekim alanı olup, elleriniz artık serbest olarak görüşmelerinizi yapabileceksiniz.

Bunun yanında bu taşınabilir ve hafif cihaz, yüksek dereceli dahili mikrofon ve hoparlör ile mükemmel bir ses kalitesi sağlamaktadır.

Bluetoothlu Kablosuz Kulaklık, Kulaklık, Kablosuz Kulaklık, Bluetooth Kulaklık, Telefon Kulaklığı, Kaliteli Kulaklık, Kulaklık Çeşitleri, Kulaklık Modelleri, Bluetooth Kulaklık Modelleri, Kablosuz Kulaklık Modelleri, Kablosuz Kulaklık Çeşitleri, Ucuz Kulaklık, ile ilgili www.eminonucarsipazar.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.