Bebek Kamerası

Bebek Kamerası olarak satışa sunduğumuz ürünümüz Motorola Focus 66 Wi-Fi Dijital Bebek Kamerası olarak bilinmektedir.

Motorola firması android telefon ve tablet teknolojisi alanında tüm dünyada bilinen bir marka olmanın yanında, son yıllarda ürün gamını genişletti ve güvenlik kamerası ürünü olan Motorola Focus 66 Wi-Fi Dijital Bebek Kamerası’ nı tüketiciyle buluşturdu.

Bebek Kamerası ürünümüz ile uzaktan yüksek kalitede görüntü elde edebilirsiniz.

Motorola Focus 66 Wi-Fi Dijital Bebek veya ev gözetleme  Kamerası, herhangi bir Android veya İOS cep telefonunu, bilgisayarı veya tableti ile uzaktan evinizi gözetim altında bulundurma imkanı sağlamaktadır.

Motorola Focus 66 Wi-Fi Dijital Bebek Kamerası ile Evinizi, bebeğinizi, çocuklarınızı, evcil hayvanlarınızı net bir görüntü ile Full HD kalitesiyle izleme imkanı sunar.

Motorola Focus 66 Wi-Fi Dijital Bebek Kamerası dışardaki insanlarla iletişim kurmayı sağlayan iki yönlü bir mikrofon içermektedir.

Kamera ayrıca, gece görüş özelliği sayesinde karanlık ortamlarda bile net görüntü elde etmeyi mümkün hale getirmektedir.

Kamera Özellikleri;

Wifi kablosuz bağlanma, Hareket sensörü, Gece Görüş Sistemi, Oda sıcaklığı göstergesi ve alarm, Karşılıklı Konuşma, Video Kaydedici

Bebek Kamerası, Motorola Focus 66 Wi-Fi Dijital Bebek Kamerası, Bakıcı Kamerası, Dadı Kamerası, Ev Güvenlik Kamerası, Hareket Sensörlü Kamera, Wi-Fi Kamera, Gece Görüşlü Kamera, Kamera Çeşitleri, Ucuz Bebek Kamerası Modelleri, ile ilgili www.eminonucarsipazar.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.