Bakıcı Kamerası

Bakıcı Kamerası olarak satışa sunduğumuz ürünümüz masa saati görünümünde gece görüşlü Wifi İp kamera olarak bilinmektedir.

Bakıcı Kamerası ile evinizi, ofisinizi 7 gün 24 saat kontrol amaçlı izleme olanağı sunmaktadır.

Bakıcı Kamerası en çok annelerin tercih ettiği bir gizli kamera olup, bu sebeple daha çok bakıcı kamerası olarak adlandırılmaktadır. Bunun yanında bakıcı kamerası her türlü kullanım için uygundur.

HD görüntü kalitesine sahip ürünümüz, masa saati’ nin içine kimsenin göremeyeceği şekilde kamera yerleştirilerek tasarlanmış ve saat imajı verilmiştir. Masa Saati Görünümünde Gece Görüşlü Wifi Bakıcı Kamerası’ nı saat olarak da kullanabilmektesiniz.

Masa Saati Görünümünde Gece Görüşlü Wifi Bakıcı Kamerası ile renkli ve sesli video’lar çekebilir, görüntüleri canlı yayın olarak izleyebilirsiniz.

Ürünün Teknik Özellikleri;

Wifi ile kayıtları dünyanın neresinde olursanız olun izleme imkanı sunar,

IP kamera gece görüş özelliği olup, karanlıkta bile HD kalitesinde görüntü kalitesi,

32gb hafıza kartı ile kayıt saklama ve aktarma imkanı,

Kamera tek şarj ile sürekli 6 saate kadar kesintisiz kayıt yapabilen 4000Mah Li-ion pil ile donatılmış olup, USB adaptörü sayesinde daimi güç kaynağı ile  7/24 kesintisiz kayıt yapabilme olanağı sunmaktadır.

Kamera ayrıca hareketi algılayan bir hareket sensörü ile donatılmış olup, bu seçenek aktif hale getirildiğinde kamera bekleme modundayken hareket algılandığında kayda başlar. Böylece gereksiz kayıt yapılmamış olur.

Wifi özelliği ile kamerayı bir bilgisayar ya da cep telefonundan anlık olarak izleyebilirsiniz.

Masa Saati Görünümünde Gece Görüşlü Wifi Bakıcı Kamerası, Bakıcı Kamerası, Bebek Kamerası, Wifi Kamera, IP Kamera, Kamera, Gizli Kamera, Gizli Bakıcı Kamerası, Gece Görüşlü Kamera, Hareket Sensörlü Kamera, Kamera Kayıt, Gizli Kamera Çeşitleri, Ucuz Gizli Kamera, ile ilgili www.eminonucarsipazar.com size bir tık uzaklıkta!