Ortam Dinleme Cihazı

Ortam dinleme cihazımız Mini A8 olarak bilinmektedir.

Mini A8 Nedir?

Gps teknoloji ile çalışan, kibrit kutusundan daha küçük ebatta olan, sim kart ile telefon gibi çalışma özelliği olan ortam dinleme cihazıdır.

Ortam dinleme cihazı Mini A8 sayesinde cihazın bulunduğu ortamı telefonla görüşme kalitesinde dinleyebilirsiniz.

Ortam dinleme cihazı Mini A8 cihazın içerisine yerleştireceğiniz sim kart numarasını aradığınızda rahatlıkla ortamı dinlemeye başlayabilirsiniz.

Ortam dinleme cihazı Mini A8 küçük ebatta olması önemli bir avantaj olup, istenilen ortama yerleştirilebilir.

Ortam Dinleme Cihazı Mini A8 Nasıl Çalışır?

Mini cihazı 4 saat şarj edin, sim kartın pin kodunu cep telefonunuzdan kaldırdıktan sonra sim kartı mini cihaz’ a takınız.

Mini Cihaz’a takılı sim kartı cep telefonunuzdan arama yaparak aktifleştiriniz.

Bu işlemleri yaptıktan sonra cihazınız aktif olacaktır.

Ortam dinleme cihazı Mini A8 ile ortam dinlemek için cep telefonunuzdan cihaza takılı olan hattı aramanız yeterli olup, dilerseniz sensör özelliğini de kullanabilirsiniz bunun için  ses sönsörünü aktif hale getirmeniz gerekmektedir, bu özelliği aktif etmek için cep telefonunuzun sms bölümünden  cihaza 1111 şeklinde mesaj atınız, bu özelliği kapatmak için 0000 yazarak mesaj atınız. Bu özellik aktif haldeyken bulunduğu ortamda ses algılandığında cihaz telefonunuzu aramaktadır.

Ortam Dinleme Cihazı Mini A8 Nerelerde Kullanılır?

Mini A8 araç  evde, ofiste veya farklı mekanlarda dinleme cihazı olarak kullanılabilmektedir.

Ortam Dinleme cihazı, ses dinleme cihazı, mini dinleme cihazı, Gps Takip, dinleme cihazları,  ile ilgili www.eminonucarsipazar.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz.